Całościowe Oczyszczanie Twarzy

Zabieg całościowego oczyszczania twarzy jest sprawdzonym sposobem na pozbycie się widocznych zaskórników i wyprysków. Twoja skóra poprawi swój wygląd i nabierze nowego blasku.

Na czym polega całościowe oczyszczanie twarzy i jakie daje efekty?

Całościowe oczyszczanie twarzy polega na ręcznej ekstrakcji zaskórników. Zabieg wykonuję na starannie oczyszczonej i odpowiednio przygotowanej skórze, aby pozbyć się możliwie największej ilości zaskórników i nie zaburzyć przy tym działania bariery naskórkowej. Zaskórnikami nazywa się wykwity charakterystyczne dla skóry tłustej, bardzo często występujące w trądziku pospolitym. Umiejscowione są głównie na twarzy, rzadziej na klatce piersiowej i plecach. Bezpośrednią przyczyną ich powstania są zaburzenia rogowacenia ujść mieszków włosowych i powstające zastoje łoju.

Manualne oczyszczanie skóry to idealny zabieg dla każdej osoby, której skóra twarzy przejawia skłonność do powstawania wyprysków i zaskórników. Czasem zwykła pielęgnacja w domu nie wystarczy, za to seria zabiegów z pewnością poprawi kondycję i wygląd skóry. W przypadku dużych zaskórników, kiedy inne metody kosmetyczne nie dają widocznych rezultatów, manualne oczyszczanie twarzy okazuje się najskuteczniejszym rozwiązaniem. Powoduje natychmiastowe pozbycie się zmian

całosciowe oczyszczanie twarzy

Przebieg zabiegu manualnego czyszczenia twarzy i ceny

  1. Demakijaż i oczyszczenie skóry podawanej zabiegowi.
  2. Tonizacja skóry z użyciem odpowiednich preparatów.
  3. Nałożenie peelingu enzymatycznego lub innego dostosowanego do skóry i problemu kosmetycznego.
  4. Manualne oczyszczanie twarzy.
  5. Dezynfekcja/regulacja za pomocą Papki do Cery Trądzikowej bądź maski ściągającej.

Cena: 120zł
Polecana seria: 4-8 zabiegów w odstępach 10-14 dni.